Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Ochrana osobních údajů

Oblasti řešení

E-commerce

Vyrábíme unikátní obaly s důrazem na bezpečnost a kreativní design.

E-commerce

Nezapomeňte, že obal prodává !

Svět e-commerce prolíná i svět Mypak s.r.o.

Rádi proto nabídneme naše služby i vám! A to formou zvolení toho nejlepšího, nejkvalitnějšího a nejpraktičtějšího obalu pro vaše e-podnikání. Bezpečnost a oslnivý design balení vašich výrobků je pro nás na prvním místě. Vaši zákazníci obdrží své zboží v pořádku a ve stylovém balení. 

Naše spolupráce

Pojďme se osobně či on-line setkat a představit si, co od sebe navzájem očekáváme, jaké jsou naše možnosti, a kam až můžeme tuto nadějnou spolupráci posunout.

Navrhněme si plán, podle kterého můžeme spolupráci odstartovat a postupnými kroky směřovat ke splnění cíle. Dohodněte si schůzku ještě dnes v menu „Poptat služby

E-commerce

Výhody spolupráce s Mypak s.r.o.

Komplexní služby v oblasti obalů

Naše společnost je spolehlivým partnerem od samého vzniku produktu až po jeho doručení ke konečnému spotřebiteli. S naším zázemím a odbornými znalostmi v oblasti obalů můžeme nabídnout komplexní řešení pro veškeré Vaše potřeby. Od navrhování a vývoje obalů po jejich výrobu a distribuci.

Náhradní plnění a flexibilita

Nabízíme možnost spolupráce v režimu náhradního plnění. Naše flexibilita a schopnost přizpůsobit se Vašim potřebám jsou klíčovými prvky.

Partnerský a profesionální přístup

Jsme tu pro Vás nejen jako dodavatel, ale jako spolehlivý partner, který poskytne rady a podporu v každé situaci. Spolupráce s námi znamená, že můžete očekávat férový přístup, transparentní komunikaci a pečlivou péči o Vaše potřeby.

Na co se nás často ptáte

Od samého začátku naší společnosti v segmentu automotive působíme. Jak v oblasti mytí obalů, dodávek kartonáže, kartonplastu, ale i co se týče samotných logistických služeb. Potřeby automotive známe, dokážeme flexibilně reagovat v čase a na případné změny. Dokážeme nacházet společné řešení a procesně vše správně nastavit a dodržovat. V tomto segmentu dokážeme nabídnout plnohodnotný servis a náš rozvoj v něm je neustálý a s každým novým zákazníkem se zkvalitňuje.

Díky našim technologiím jsme schopni reagovat i na jednotky kusů.

Ano, jistě! Naše vlastní dopravní flotila je schopna díky profesionální organizaci a flexibilitě zavést vaše zboží po celé ČR, za její hranice a po celé Evropě.

Jistě, jsme tímto postupem nadšeni a rádi s vámi osobní schůzku na místě sjednáme. Prosím kontaktujte nás na stránce Kontakt

Stane se, že se trefíme zákazníkovi do typizované velikosti, ovšem zákazníkovi rádi vyrobíme obal tak, aby se „nemusel vejít“ do jakéhokoli obalu, a byl mu na 100% komfortní.

Naši zákazníci

 • Antolin
 • FlaktGroup
 • KSM Castings
 • Lejaan
 • Lukov
 • Oriens Carton
 • Pepper Field
 • Proseat

Hodnocení od klientů

Výpis aktualit

Certifikace a přístup

 • Certifikovaný přístup řízení

  Vlasníme certifikace pro systém managementu kvality a systém managementu environmentu.

  Více zde
 • Likvidace odpadů

  Odpovědně nakládáme s vyprodukovaným odpadem.

  Více zde
 • Ekologická firma

  Ve vztahu k našim službám zavádíme technologie s co nejmenším dopadem na životní prostředí.

  Více zde