Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Ochrana osobních údajů

Oblasti řešení

Maloobchod

Našim zákazníkům dáváme možnost cítit se být ve správných rukách.

JM Koral kuličky

Vaše potřeby jsou na prvním místě

Díky možnostem i malosériové výroby jsme pro zákazníky v maloobchodu skvělým řešení.

Naše výrobní technologie a personální možnosti jdou této spolupráci absolutně naproti. Spokojenost našich zákazníků a konečných spotřebitelů, je pro nás hnací motor do budoucna.

Kvalita obalu je pro zákazníky to nejvíc

Spokojenost našich zákazníků a konečných spotřebitelů, je pro nás hnacím motorem do budoucna.

Zároveň i skutečnost, že z naší strany obdrželi kvalitní a precizní službu. Ať už balíme potraviny, oblečení, spotřební zboží, elektroniku, atd., jsme stále připraveni poskytnout co nejvíc.

IV 06385

Výhody spolupráce s Mypak s.r.o.

Komplexní služby v oblasti obalů

Naše společnost je spolehlivým partnerem od samého vzniku produktu až po jeho doručení ke konečnému spotřebiteli. S naším zázemím a odbornými znalostmi v oblasti obalů můžeme nabídnout komplexní řešení pro veškeré Vaše potřeby. Od navrhování a vývoje obalů po jejich výrobu a distribuci.

Náhradní plnění a flexibilita

Nabízíme možnost spolupráce v režimu náhradního plnění. Naše flexibilita a schopnost přizpůsobit se Vašim potřebám jsou klíčovými prvky.

Partnerský a profesionální přístup

Jsme tu pro Vás nejen jako dodavatel, ale jako spolehlivý partner, který poskytne rady a podporu v každé situaci. Spolupráce s námi znamená, že můžete očekávat férový přístup, transparentní komunikaci a pečlivou péči o Vaše potřeby.

Na co se nás často ptáte

Vzhledem k úspěšné a dlouholeté spolupráci např. s firmou Grupo Antolin-Turnov s.r.o., Tenneco CA Czech Republic s.r.o., Proseat Mladá Boleslav s.r.o. a dalšími, jsme schopni vždy obratně a profesionálně reagovat v krátkých časových intervalech na jakékoli změny a najít vhodné řešení.

Díky našim technologiím jsme schopni reagovat i na jednotky kusů.

Ano, jistě! Naše vlastní dopravní flotila je schopna díky profesionální organizaci a flexibilitě zavést vaše zboží po celé ČR, za její hranice a po celé Evropě.

Jistě, jsme tímto postupem nadšeni a rádi s vámi osobní schůzku na místě sjednáme. Prosím kontaktujte nás na stránce Kontakt

Stane se, že se trefíme zákazníkovi do typizované velikosti, ovšem zákazníkovi rádi vyrobíme obal tak, aby se „nemusel vejít“ do jakéhokoli obalu, a byl mu na 100% komfortní.

Naši zákazníci

 • Antolin
 • FlaktGroup
 • KSM Castings
 • Lejaan
 • Lukov
 • Oriens Carton
 • Pepper Field
 • Proseat

Hodnocení od klientů

Výpis aktualit

Certifikace a přístup

 • Certifikovaný přístup řízení

  Vlasníme certifikace pro systém managementu kvality a systém managementu environmentu.

  Více zde
 • Likvidace odpadů

  Odpovědně nakládáme s vyprodukovaným odpadem.

  Více zde
 • Ekologická firma

  Ve vztahu k našim službám zavádíme technologie s co nejmenším dopadem na životní prostředí.

  Více zde